За результатами конкурсу на заміщення вакантних посад «артист драми І категорії», «артист балету ІІ категорії», «художник-модельєр жіночого одягу»  Комунального підприємства «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської»  який відбувся  16 вересня 2019р.  переможцем стали;

Теодореску Ганна Іванівна – художник-модельєр жіночого одягу

Пітіхачний Крістіан Георгійович  – артист балету ІІ категорії

Тимчишин Маряна Іванівна  – артистка драми І категорії

1.  Комунальне підприємство «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської»  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 • Артист оркестру І категорії (інструмент скрипка);
 • Головний художник
 • Художник-освітлювач

Кваліфікаційні  вимоги до кандидатів
Артист оркестру І категорії  

– вищу або середньо-спеціальну освіту в галузі культури за спеціальністю артист симфонічного, камерного, духового оркестру,  з неповною вищою освітою стажем роботи на посаді артиста оркестру 2 роки, вища освіта стаж роботи 1 рік.

 Головний художник

 • вищу освіту в галузі культури за спеціальністю художник театрального мистецтва стаж роботи на посаді художника не менше 3 роки.

Художник-освітлювач

 • середньо-спеціальну або вищу освіту, знання та навички роботи з світловими приборами, стажем роботи на посаді електроосвітлювача не менше 1 року.

Документи приймаються за адресою: м. Чернівці, площа Театральна,4  відділ кадрів з 1000 до 1300 та з 1400 до 1700 понеділок — п’ятниця.

Тел.: (0372) 52-26-49, (099) 557-65-75 – Оксана Василівна,   факс: (0372) 52-26-49, e-mail: dramteatr@i.ua (з поміткою “Конкурс»).

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі:

 1. Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв’язку із претендентом.
 2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою.
 3. Копія документу, що посвідчує особу.
 4. Копія трудової книжки.
 5. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.
 6. Творче резюме.

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, список постановок, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, записи вистав, концертів тощо).

Документи приймаються до  28 жовтня  2019 року.