1.  Комунальне підприємство «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської»  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
•       Артист драми  І категорії
•       Художник-оформлювач
Кваліфікаційні  вимоги до кандидатів

Артист драми І категорії
На посаду артиста драми першої категорії призначається особа, яка має вищу освіту в галузі культури за спеціальністю артист драми, стажем роботи на посаді артиста драми другої категорії не менше 3 роки.

Художник-оформлювач
На посаду художника-оформлювача призначається особа, яка має середньо-спеціальну або вищу освіту за напрямом підготовки «Мистецтво» спеціальності «Дизайн», «Образотворче мистецтво», знання та навички роботи з театральним інвентарем різних епох, стилів, стажем роботи на посаді художника-декоратора не менше 1 року.

Документи приймаються за адресою: м. Чернівці, площа Театральна,4  відділ кадрів з 10:00 до 13:00 та з 14:00 до 17:00 понеділок — п’ятниця.
Тел.: (0372) 52-26-49, (099) 557-65-75 – Оксана Василівна,   факс: (0372) 52-26-49, e-mail: dramteatr@i.ua (з поміткою “Конкурс»).

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі:
1.      Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв’язку із претендентом.
2.      Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою.
3.      Копія документу, що посвідчує особу.
4.      Копія трудової книжки.
5.      Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.
6.      Творче резюме.
Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, список постановок, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, записи вистав, концертів тощо).

Документи приймаються до  5 січня  2020 року.