Як козам роги виправляють, або приборкання норовливої

Юрій Федькович & Вільям Шекспір

Фрашка (жарт)

Тривалість – 1 год. 30 хв.

Ю. Федькович умів сміятися і відобразив цей колоритний буковинський гумор у своїх п’єсах. Одна з кращих його комедій «Як козам роги випраляють», що була написана на основі шекспірівської п’єси «Приборкання норовливої» вперше постає на сцені Чернівецького акдемічного муздрамтеатру ім. О.Кобилянської.

«Вільно за Шекспіровою драмою» – таку характеристику дав Ю. Федькович своїй фрашці «Як козам роги виправляють».Творці вистави вдало поєднали дві абсолютно різні культури – англійську та українську, створивши на сцені абсолютно нові креативні образи та умови існування для акторів. У п’єсі піднято вічне питання боротьби чоловічого і жіночого. Ю. Федькович показав сутичку двох стихій – води і вогню, чорного та білого, вкотре, підтвердивши, що всеперемагаюче кохання може створити гармонію і перетворити на покірну кішечку навіть хижого тигра.

Попередження: ті, хто сподівається побачити традиційний водевіль Ю. Федьковича (за В. Шекспіром), будуть шоковані. Режисер-постановник – відомий київський режисер, заслужений діяч мистецтв України Сергій Архипчук. Художник-постановник – Ніна Мурашкіна. Музика – Богдан Сегін та Олена Сєрова.