Чудеса Мері

Вистава для усієї родини на 1 дію

Тривалість: 1 година 30 хв.

 

Якщо Ви колись бачили фільми, або читали казкові повісті англійської дитячої письменниці Памели Ліндон Треверс про ідеальну няню-чарівницю, то Ви легко здогадаєтесь про яку саме Мері йдеться у виставі нашого театру. Усе майно Мері Поппінс складається з парасольки та великої килимової сумки. Ми впевнені, що ця вистава Вам, як і іншим дітям та дорослим, сподобається також. Адже там, де з’являється Мері Поппінс, завжди відбуваються чудернацькі і фантастичні події. Чого варта тільки одна її поява у родині Пірсі. Її приніс східний вітер. У ній є щось чудернацьке і незрозуміле, дітям з нею трохи лячно і, заразом, цікаво. На перший погляд вона сувора й недоступна. Часто густо так люто дивиться на своїх вихованців, що вони бояться слово вимовити. І, разом з тим, поряд з нею вони відчувають себе спокійно і надійно, завжди очікують якусь дивину. Знають, що таємнича няня прекрасно їх розуміє і завжди відгадує їх думки та бажання. Мері Поппінс часто робить таке, що на думку багатьох «проти правил». Вона прекрасно розуміє мову собак і пташок.

Тож чекаємо і Вас у родині Пірсі, де загадкова, рішуча, незвичайна, дивовижна і неповторна няня Мері Поппінс дітей вчить бачити казкове в звичайних речах і не боятися будь-яких змін, а батькам допомагає зрозуміти один одного.

Виставу «Чудеса Мері…» створила на основі кількох книжок англійської дитячої письменниці Памели Треверс у перекладах Є. Горєвої та В. Панченка народна артистка України, головний режисер театру Людмила Скрипка. Таким чином вона не лише здійснила власну дитячу мрію, а ще й постановку всесвітньовідомого твору на сцені Чернівецького театру.

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Оповідач, Поліцейський, Пінгвін, Сажотрус

Віктор Барановський, Олександр Дадус

Мері Поппінс

Марина Піта, Марина Тимку

Місіс Пірсі

Сніжана Винарчук
Містер Пірсі, Лев

Андрій Циганок

Місіс Бекка

заслужений артист України Микола Гоменюк

Маленька Міс Бекка

Варвара Дадус

Міс Азалія

Люсьєна Надкернична

Джейн

Ніколь Бандура,

Христина Чубенко

Майкл

Максим Пащук,

Олександр Романчук

Місіс Коррі, Няня Грімс

заслужена артистка України Оксана Коновей

Міс Доллі, Кобра

Крістіна Зборлюкова

Міс Бонні, Тюлень

Марія Романова,

Юлія Рижкова

Собака Чарлі

Олег Довгань

Собака Посміх людський

Наталія Гоменюк

Помічниці Мері Поппінс

Крістіна Пасер. Мар’яна Дадус

У виставі беруть участь вихованці дитячої театральної студії:

 

Ірина Олійник, Анна Олійник, Наталія Рошка, Софія Кіронда,

Анастасія Симчич, Аврора Чутчева