ТЕАТРАЛЬНА СТУДІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

ІСТОРІЯ

У 2013 році з ініціативи Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської була створена Театральна студія для дітей та молоді, яка мала на меті відкрити талановитих дітей нашого краю, надати фахову підготовку вихованцям такої студії і популяризувати театральне мистецтва серед юного покоління.

За чотири роки існування студії крім навчальної мети, вдалося здійснити цілу низку мистецьких проектів, вихованці студії взяли участь у численних всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах. Учні студії активно задіяні у подіях театру (відкритті театрального сезону, фестиваль «Золоті оплески Буковини»), а також у репертуарних виставах: «Солодка Даруся» за М. Матіос, «Срібний павук» за В.Кожелянком, «Земля» за О.Кобилянською, «Білосніжка і семеро гномів» за бр. Грімм, найбільш помітною є участь студійців у театральній постановці до 200-річчя Т.Шевченка «Тарас і Доля» та виставі для усієї родини «Енні», про що свідчать відгуки у пресі та висока оцінка театральних критиків і митців.

Варто відзначити участь студії у проектах, спрямованих на формування патріотичних, родинних та духовних цінностей: «Ми – за мир», «Колядуймо усім світом», відкритті першої різдвяної шопки міста, урочистостях до Дня міста та Дня Гідності та Свободи. У минулому році помітними стали проекти присвячені Дню Незалежності України та Володимиру Івасюку, а також успішні вистави студії спільно з театром: “У пошуках піратських скарбів” та “Різдвяна пригода мишенят”.

За чотири роки існування дана студія здобула визнання, підтвердила доцільність її заснування та доводить необхідність створення таких навчальних проектів. Варто зазначити, що з кожним роком охочих навчатись у театральній студії більшає. Організація навчального процесу здійснюється виключно силами театру і у приміщенні театру, тому кількість учнів у студії обмежена. Серед предметів, що викладаються у студії: акторська майстерність, сценічна мова, вокал та хореографія.

СЦЕНІЧНА МОВА ТА АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ

Марчак Юрій Михайлович, засл. працівник культури України

Надкерничний Олексій Сергійович, Надкернична Люсьєна Сергіївна,

Леончик Дмитро Миколайович

ВОКАЛ І ХОРОВИЙ СПІВ

Первова-Рошка Оксана Вікторівна

ХОРЕОГРАФІЯ І ПЛАСТИКА

Циба Марія Олексіївна

АДМІНІСТРАЦІЯ СТУДІЇ

Павлюк Наталія Федорівна