Чернівецький академічний обласний
український музично-драматичний театр
імені Ольги Кобилянської

Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської

Вакансії

2018-09-14
Конкурс на заміщення вакантних посад

2018/09/14 Автор: kashTan

Комунальне підприємство «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:


артист оркестру ІІ категорії (0,5 ставки)


Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:


повна вища або середньо-спеціальна освіта в галузі культури за спеціальністю артист симфонічного, камерного, духового оркестру.


Документи приймаються за адресою: м. Чернівці, площа Театральна,4 відділ кадрів з 1000 до 1300 та з 1400 до 1700 понеділок — п’ятниця. Тел.: (0372) 52-26-49, (099) 557-65-75 – Оксана Василівна, факс: (0372) 52-26-49, e-mail: dramteatr@i.ua (з поміткою “Конкурс»).

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі:


1. Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв’язку із претендентом.

2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою.

3. Копія документу, що посвідчує особу.

4. Копія трудової книжки.

5. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

6. Творче резюме.


Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, список постановок, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, записи вистав, концертів тощо).


Документи приймаються до 15 жовтня 2018р.