Чернівецький академічний обласний
український музично-драматичний театр
імені Ольги Кобилянської

Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської

Вакансії

2018-07-16
Конкурс на заміщення вакантних посад

2018/07/16 Автор: kashTan

Комунальне підприємство «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:


Артист балету другої категорії (чоловіча партія)

Артист драми першої категорії


Кваліфікаційні вимоги до кандидатів


Артист балету другої категорії:


повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.


Артист драми першої категорії:


повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, бакалавр, магістр) стаж роботи за професією артиста драми ІІ категорії не менше 3 років.


Документи приймаються за адресою: м. Чернівці, площа Театральна,4, відділ кадрів з 10.00 до 13.00 год., та з 14.00 до 17.00 год. понеділок-пятниця. Тел./факс (0372) 52-26-49, 099-557-65-75 – Оксана Василівна, e-mail: dramteatr@i.ua (з поміткою «Конкурс»).

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі:


1. Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв’язку із претендентом.

2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений у встановленому порядку, з вклеєною фотокарткою.

3. Копія документу, що посвідчує особу.

4. Копія трудової книжки.

5. Копія документу про освіту за відповідною спеціальністю.

6. Творче резюме.


Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати додаткову інформацію, стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, список постановок чи зіграних ролей, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, записи вистав, концертів тощо).


Документи приймаються до 16 серпня 2018р.