Чернівецький академічний обласний
український музично-драматичний театр
імені Ольги Кобилянської

Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської

Новини

2017-11-01
Рішення журі 12-го фестивалю комедій «Золоті оплески Буковини»

2017/11/01 Автор: kashTan

Нагородити дипломами фестивалю у номінаціях –


за кращого глядача фестивалю – Родину Стаднійчуків: Мар’яну та Юрія з м. Новоселиця.


«Лицар сцени українського театру» -- народного артиста України Станіслава Станкевича, виконавця ролі Тихона у виставі Київського Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка  «Великі комбінатори» за мотивами роману «Дванадцять стільців» І. Ільфа та Є. Петрова.


за кращу чоловічу роль другого плану – Олега Кравчука за виконання ролі Марцінка у виставі «Гуцульський рік» Гната Хоткевича Коломийського  академічного  обласного  українського драматичного  театру імені  Івана Озаркевича.


за кращу жіночу роль другого плану – народну артистку України Валерію Чайковську за виконання ролі Вероніки у виставі Київського академічного театру юного глядача на Липках «Чарівні сабінянки» Леоніда Андрєєва.

  

за кращу головну чоловічу роль –  акторів  Чернігівського обласного академічного музично-драматичного  театру імені Тараса Шевченка: Дмитра Літашова – за виконання ролі Єврея, та Євгена Бондара – за виконання ролі Степана у виставі   «Комедія про… сенс існування» за мотивами п'єси Володимира Рудова.


за кращу головну жіночу роль -- актора Чернігівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка Миколу Лемешка за виконання ролі Мелашки у виставі «Комедія про… сенс існування» за мотивами п'єси Володимира Рудова.


за кращий акторський ансамбль - виставу Київського академічного театру юного глядача на Липках «Чарівні сабінянки» Леоніда Андрєєва.


за кращий режисерський задум та втілення -- Александру Васілаке, режисера вистави «Веселі плакальниці» театру імені Міхая Емінеску з міста Ботошани, що в Румунії.


за краще виконання партії у музичній виставі – актора Київського Національного академічного театру оперети Юрія Гадзецького, виконавця ролі Енріко у комічній опері Гаетано Доніцетті «Дзвіночок».


за краще пластичне вирішення вистави --  виставу театру імені Міхая Емінеску з міста Ботошани, що в Румунії  «Веселі плакальниці» за Вільямом Шекспіром; та виставу Чернігівського обласного академічного музично-драматичного  театру імені Тараса Шевченка«Комедія про… сенс існування» за мотивами п'єси Володимира Рудова.


за краще музичне вирішення вистави – диригента Володимира Шнайдера у виставі Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені  Ольги Кобилянської «Павлинка» Янки Купали.


за кращу сценографію вистави – нагороджується Міхай Пастрамаджіу, сценограф вистави «Веселі плакальниці» за Вільямом Шекспіром театру імені Міхая Емінеску з міста Ботошани, що в Румунії  .

 за кращу виставу – містерію «Гуцульський рік» Гната Хоткевича Коломийського  академічного  обласного  українського драматичного  театру імені  Івана Озаркевича.


 Рішення альтернативного журі 12-го фестивалю

комедій «Золоті оплески Буковини»:


за кращу виставу -- нагородити виставу «Веселі плакальниці» за Вільямом Шекспіром театру імені Міхая Емінеску з міста Ботошани, що в Румунії.