Чернівецький академічний обласний
український музично-драматичний театр
імені Ольги Кобилянської

Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської

Новини

2017-05-17
Драмтеатр бере участь у Всеукраїнському театральному фестивалі «ART-UKRAINE»

2017/05/17 Автор: admin

Унікальність Фестивалю «ART-UKRAINE» полягає в тому, що переможців відбіркового туру визначатимуть глядачі, відповідаючи на запитання спеціально розробленої анкети. Передбачається, що судитимуть якість вистави, гри акторів та режисерської роботи більше як 13 тисяч учасників Фестивалю. Загалом у відбірковому турі Фестивалю змагатиметься 22 театри із 21 області. Серед усіх глядачів Фестивалю розігруватимуться цінні призи. Для цього учаснику розіграшу потрібно буде вписати в анкету унікальний код, отриманий в буклеті Фестивалю, а сам буклет зберегти до розіграшу. Розіграш цінних призів відбудеться перед фіналом, шляхом вибору комп’ютером випадкових номерів. Переможці матимуть змогу приїхати за подарунками до Києва, або ж – отримають їх через пошту. 

Розклад Фестивалю «ART-UKRAINE»-2017 та більше інформації про події на сайті www.nu.org.ua

Вистава, яку представляє Чернівецький театр:

СРІБНИЙ ПАВУК
вестерн по-чернівецьки
За мотивами однойменного роману Василя Кожелянка


"Срібний павук" – це перша вистава про таємниче, романтичне і трохи бандитське місто Чернівці за однойменним романом Василя Кожелянка.

У виставі іронічно поєднано найдрібніші подробиці життя передвоєнних Чернівців 1939-го року і придумані історії, що служать лаштунками для пригодницької інтриги. Містифікація, іронія, побутові подробиці, романтичні і гумористичні діалоги – все це на історичному тлі.

Вистава також прикрашена своєрідним гумором, соковитою буковинською говіркою та перепитіями любовного трикутника.

За сюжетом, велику частину часу чернівецькі детективи Кароль та Гельмут проводять у ресторанах, ганяються за бандитами або... у душевних муках від нерозділеного кохання. Хоча саме ця безнадійна закоханість у красуню Марію дарує їм різні пригоди... 

У виставі зайнятий увесь акторський склад. 

Режисер-постановник – нар. арт. України Людмила Скрипка