Шановні чернівчани та гості нашого міста, запрошуємо вас до театру!

 
ХІ ФЕСТИВАЛЬ КОМЕДІЇ “ЗОЛОТІ ОПЛЕСКИ БУКОВИНИ”
НОВОГО ФОРМАТУ
з 22 жовтня по 1 листопада 2016 року
ВІДКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ
22 жовтня 12;00
Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки
АЛІ-БАБА І РОЗБІЙНИКИ (Веніамін Смєхов)
казка-мюзикл

За яскравою формою і веселими подіями вистави криються важливі речі, які постановники прагнуть донести до глядача. У виставі постає проблема корисливості і жаги легкої наживи, яка завжди актуальна в усі часи, в усіх країнах. У мюзиклі «Алі-Баба і розбійники» глядачі стануть свідками протистояння шляхетності і безкорисливості Алі-Баби проти жадібності і корисливості його брата Касима, щирості та доброти Зейнаб проти скупої та ненаситної Фатіми, мудрості чоботаря Мустафи і простоти хлопчика Муси проти безглуздості розбійників.

Тривалість – 50 хв.

22 жовтня 14:00 Театральна площа
Львівський академічний театр «ВОСКРЕСІННЯ»
ГЛОРІЯ (Ярослав Федоришин)
вулична вистава

Під етномузику персонажі на ходулях творять феєричне дійство, пов’язане із ритуалом вогню. Спочатку були птахи, потім з’явились люди, потім було весілля, потім з’явились діти, потім появилось золото і з’явився вогонь, який почав розривати і спалювати все добре, чисте і духовне в людях в пошуках золота. Усі ці вічні теми червоною лінією проходять у виставі «Глорія». Вистава заворожує пластикою акторів, де сцени апокаліпсису працюються жорстко і в шаленому ритмі. Фінал вистави створюється піротехнічними сценами на етнічній музиці Буковини та Гуцульщини. Після апокаліпсису знову повертається радість світло людського життя на Землі.

Тривалість – 30 хв.

22 жовтня 16:00 Центральний палац культури м.Чернівці
Національний центр театрального мистецтва імені Леся Курбаса
Творча майстерня «Театр у кошику» (м. Львів)
БІЛІ МОТИЛІ, ПЛЕТЕНІ ЛАНЦЮГИ (за листами та новелами Василя Стефаника)
моновистава

Вистава складається з галереї жіночих образів, поданих у різних іпостасях, що разом узяті відтворюють життя Людини, яка проходить усі випробування долі. У важку хвилину Вона намагається згадати мамину пісню, повернутися до втраченого дитинства, до своїх джерел. Але повернутися можна лише до могил, над якими вітер навесні розносить білий вишневий цвіт. Це театральна рефлексія на тему любові і страждання, гріха і покути, зневіри і надії, з ритмом і ритуальними піснями карпатського регіону.

Тривалість – 60 хв.

22 жовтня 18:30
Гість фестивалю
Національна оперета України (м. Київ)
ОСІННЯ ФЕЄРІЯ
гала-концерт

В яскравій шоу-програмі – вся палітра стилів та жанрів, у яких працює сучасний музичний театр європейського зразка. Дивовижний світ інтригуючої гри, чаруючого співу та запального танцю полонить серця, а святкова атмосфера подарує гарний настрій! У програмі концерту – арії з відомих оперет Кальмана, Легара, Штрауса, фрагменти з відомих світових мюзиклів та музичні хіти.

Тривалість – 1 год. 30 хв.

23 жовтня 12:00 у Палаці "Академічний" (вул. Шиллера, 9)
Рівненський академічний обласний театр ляльок
БАБУСИНІ ПРИГОДИ (Олександр Олесь)
комедія-фарс

Вистава про стосунки між людьми – про дружбу, допомогу, підтримку. Бабуся пішла із села шукати пригод, бо як сама каже: «Нудно мені у селі...», отже, вона пішла на пошуки друзів. «Не добре людині бути самій», – впевнена Бабуся, бо не годиться усамітнюватися у цьому світі. Потрібно бути відкритою, доброю людиною, цінувати тих, хто поруч з тобою і намагатися зробити їх щасливими.

Тривалість – 40 хв.

23 жовтня 18:30
Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр
КАЛІКА З ОСТРОВА ІНІШМАН (Мартін Макдонах)
ірландська комедія

«Каліка з острова Інішман» – трагікомічна, місцями жорстка і водночас ніжна історія про мешканців острова, загубленого в океані. Життя селян, розмірене і звичне, одного разу порушується приголомшливою новиною. Одного з них, а саме юнака-каліку Біллі, кличуть на зйомки до невідомого, але такого омріяного Голлівуду. Постановка «Каліка з острова Інішман» Рівненського облмуздрамтеатру – це перше українське сценічне втілення твору Мартіна МакДонаха на професійній сцені.

Тривалість – 3 год.

24 жовтня 18:30
Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Івана Франка
ЗА ДВЕРИМА БАЖАНЬ (А.Іванов)
лірична комедія

Що буде, якщо ніколи не зачиняти двері в квартиру? Ясна річ, рано чи пізно квартиру «почистять»… А якщо з найціннішого в квартирі лише …гнилий кран? Ну, тоді рано чи пізно в квартиру через гостинно прочинені двері ввійде…ЩАСТЯ!
60-літня Анастасія вирішила, що 70-літній Мальвіні, мабуть, давно час заміж і зателефонувала у шлюбне агенство «Єлена та Паріс». Але щось пішло не так …а набагато ВЕСЕЛІШЕ! Дві бабульки-хихотульки, гнилий кран та Уільям Шекспір перетворять будень на свято, а стару квартиру на фабрику мрій, де збуваються найсокровенніші бажання!

Тривалість – 2 год. 20 хв.

25 жовтня 16:00 Центральний палац культури м.Чернівці
Чернігівський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка
ЦЕЛОФАНОВЕ ЩАСТЯ (Каріне Ходікян)
моновистава

Якщо порівняти наше життя з потягом, що невпинно рухається, то виявляється, що усі ми водночас і пасажири, і чиїсь попутники. Так часто буває, що мимоволі ми стаємо слухачами чиїхось життєвих історій. От і героїня п’єси вірменської письменниці Каріне Ходікян, повертаючись додому, розповідає історію свого життя.

Тривалість – 1 год. 30 хв.

25 жовтня 18:30
Чернігівський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка
НІЧ ПЕРЕД РІЗДВОМ (за Миколою Гоголем)
комедія на одну дію

Музична комедія «Ніч перед Різдвом» створена за мотивами однойменної повісті класика української літератури Миколи Гоголя відтворює на сцені чарівну, казкову атмосферу святкової Різдвяної ночі. Тут химерно переплелися давні легенди й картини життя тогочасного українського села, реальне й уявне, фантастичне і комічне. Захоплюючі ритми хореографічних композицій, колоритні сценічні образи, створені яскравим акторським ансамблем справлять глибоке враження на кожного, хто познайомиться з новаційною роботою шевченківців.

Тривалість – 2 год. 30 хв.

26 жовтня 18:30
Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської
ЗАПЕЧАТАНИЙ ДВІРНИК (Юрій Федькович)
комедія на дві дії

«Запечатаний двірник» Буковинського Соловія ставився у Чернівецькому театрі ще 1984-го. За понад 30 років від тієї пори змінилося наше життя. Але класика, мабуть, тому так і зветься, що вона на всі часи. І актуальність вистави – безсумнівна. За нехитрою жартівливою історією стоїть не тільки й не стільки кохання, залицяння та ревнощі... У житті невеличкого містечка можна побачити багато цікавого, і вистава нам усе це виводить, ніби по черзі, на перший план. Подивіться, за всієї безглуздості ситуації із посадовою особою, запечатаною у конфіскованій шафі, ніхто не наважується порушити цю печатку, навіть сам «запечатаний» Двірник – повага ж бо до закону!

Тривалість – 2 год.

27 жовтня 16:00 Центральний палац культури м.Чернівці
Театр української традиції «Дзеркало» (м.Київ)
ГДЄ ВІ СОХНЄТЄ БЄЛЬЙО? чи У КИЄВІ НА ПОДОЛІ… (за Миколою Янчуком)
комедія

Водевіль за п’єсою українського драматурга 19 століття М.Янчука “По ярмарку”. Це історія кохання єврейської дівчини Рахілі і українського парубка Богдана, що розгортається на тлі життя і спілкування двох родин на одному Подільському подвір’ї в повоєнні роки. Вистава наповнена піснями, танцями, чаркою і гумором.

Тривалість – 1 год. 40 хв.

27 жовтня 18:30
Ботошанський театр імені Міхая Емінеску (Румунія)
TU ESTІ DOMNEZEUL MEU (ТИ МІЙ БОГ) (за Альбертом Герні)
лірична комедія
(вистава йде румунською мовою)

І знову любовний трикутник: пристрасть, зрада, ревнощі. Все так, як і повинно бути у хорошій виставі, хоча один ... одна ... одна ... з учасників "трикутника" дуже незвичайний ... незвичайна … Чому? Приходьте на виставу і дізнаєтесь!

Режисер – нар.арт.України Людмила Скрипка

Тривалість – 1 год. 45 хв.

28 жовтня 12:00
Закарпатський академічний обласний театр ляльок
НЕДОТЕПА ІЗ ВЕРТЕПА (Дмитро Кешеля)
лялькова вистава

Всім відомо, що „Вертеп” – це місце, де народився Ісус Христос. Але водночас це і назва старовинного народного лялькового театру, і, про що мало хто знає, Вертеп – це назва одного мальовничого гірського закарпатського села. Саме тут, у селі Вертеп, живуть герої вистави „Недотепа із Вертепа” – бабка Фіскарошка, учитель Фейса, інспектор Годя, дід Наполеон, і саме тут головний персонаж Митрик шукає відповідь на питання: чи дійсно людина походить від „малфи”? Вистава сповнена народної обрядовості, закарпатського фольклору та непересічного гумору.
Вистава «Недотепа із Вертепа» став своєрідною візиткою закарпатського театру ляльок. Тріумфальна фестивальна історія вистави триває й досі, Гран-Прі та відзнаки за кращі акторські та режисерську роботу отримувала вистава на престижних міжнародних фестивалях.

Тривалість – 50 хв.

28 жовтня 18:30
Тернопільський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка
ТІТОНЬКА ЧАРЛІ (Брендон Томас)
комедія на дві дії

За сюжетом двоє англійських студентів Джек і Чарлі хочуть освідчитись своїм коханим, які наступного дня із дядечком мають відлітати до Шотландії. Водночас Чарлі отримує листа від своєї тітоньки, донни Люції д’Альвадорец, мільйонерки з Бразилії, яка планує приїхати. Усе йде за планом: сніданок, багата тітонька, освідчення. Раптова телеграма руйнує усі плани – донна Люція відкладає свій приїзд на невизначений термін, а освідчення без неї стає неможливим. Ситуацію рятує друг Джека та Чарлі, лорд Френкерт Баберлей, якого ті просять зіграти роль бразильської тітоньки. Ось тепер все тільки починається.

Тривалість – 2 год. 20 хв.


29 жовтня 16:00 Центральний палац культури м.Чернівці
Хмельницький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Михайла Старицького
НЕ ТАКИЙ, ЯК УСІ (Олексій Слаповський)
комітрагедія

Всього чотири актори, а скільки емоцій, неперевершеної майстерності. Комітрагедія доводить усім нам, що не так просто зробити когось щасливим. Адже, на думку персонажів, людина не може бути щасливою, якщо її не кохають. Кохання має бути справжнім, а не лікарським засобом від депресії чи самотності. Тут переплелося смішне з трагічним, і режисер, і актори талановито зуміли донести до глядача глибокий філософський зміст п’єси.

Тривалість – 1 год. 30 хв.

29 жовтня 18:30
Коломийський академічний український драматичний театр імені Івана Озаркевича
АННИЧКА (Іван Озаркевич)
комедія-оперо

Прем’єра першої вистави Коломийського театру “Дівка на виданню або На милування нема силування” за п’єсою І.Котляревського “Наталка Полтавка” відбулася 8 червня 1848 року. Священик української церкви Іван Озаркевич адаптував твір Івана Котляревського до життя покутських українців. За словами І Франка: “Івану Озаркевичеві хотілося подати Котляреського галичанам не а оригіналі, а в підгірськім кіптарі”.

Тривалість – 1 год. 25 хв.

30 жовтня 18:30
Вінницький обласний український академічний музично-драматичний театр імені Миколи Садовського
НІЧ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА (Оолександр Мардань)
фантазії на тему кохання

За сценарієм в цю ніч у житті успішного бізнесмена і його дружини відбувається ряд неймовірних подій: романтичний вечір змінюється ніччю, сповненою дивних інцидентів, яка завершується драматичним світанком. Букет пролісків стане символом примарних сподівань, що хвилюють серце, а поява нічного візитера принесе сум'яття в серце головної героїні. Містичний сюжет захоплює і інтригує до самого фіналу. Яким він буде? У п'єсі О. Марданя є два варіанти – трагічний та банальний щасливий кінець. Але Вінницький театр обіцяє своїм глядачам трохи інше трактування – інтрига буде триматися до останнього моменту і змусить глядача самому додумати фінал.

Тривалість – 2 год.

31 жовтня 18:30
Волинський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка
ЛЮБОВ ДО СКОНУ (Альдо Ніколаї)
комедія на дві дії

Любовний трикутник – Бруно, Маріо і… Вона… Просто приголомшлива. Якщо вона кохає, то віддається чоловікові повністю, заповнюючи життя коханого увагою і турботою, з ранку і... до ранку. Вона не Беатріче, не Лаура, не Клеопатра... Вона – Єва. З нею у вас буде все – достаток, небезпечні пригоди і... нові шкарпетки. Але того ж Єва чекає і від своїх коханих - повного розчинення в ній і її бажаннях. Ця Єва приходить не з яблуками, їй достатньо двох слів, щоб перекинути світ чоловіка з ніг на голову...

Тривалість – 2 год. 20 хв.

ЗАКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ
1 листопада 16:00 Центральний палац культури м.Чернівці
Гість фестивалю
Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка (м. Київ)
НЕ ПЛАЧТЕ ЗА МНОЮ НІКОЛИ (за М.Матіос)
моновистава за участю нар.арт.України Лариси Кадирової

Як говорити про смерть? Таке вічне, болюче питання, якого зазвичай уникають. А от весело, відверто, без усіляких побоювань!.. Так пропонує письменниця, так само думають й творці вистави. Про смерть – з повагою, але без туги, з розумінням невідворотності, адже тільки завдяки смерті можна зрозуміти найголовніше про життя, дізнатись, яким прийдеш до останньої межі.

Тривалість – 1 год. 15 хв.

1 листопада 18:30
Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка (м. Київ)
ЗІРКА, або ІНТОКСИКАЦІЯ ТЕАТРОМ (Ноель Кауард)
комедія на дві дії

Головна героїня вистави Лорейн Бері (Поліна Лазова) – кумир, божество, селебріті, справжня прима, яка переграла на сцені стільки королев, що і в житті, мимоволі, запозичує їхні царські манери.
За сюжетом знаменита актриса репетирує нову роль у драмі молодого автора Брайана Сноу (Іван Залуський), мимохідь ведучи боротьбу за першість із режисером вистави Реєм Малколмом (Богдан Бенюк). Глядачі потрапляють на театральну кухню, де в душевних терзаннях, кипінні суперечок і зіткненні амбіцій народжується сценічний шедевр.
Інтрига і напруга п'єси тримаються на з'ясуванні стосунків між двома розумними, хитрими і гордовитими супротивниками – актрисою і режисером.

Тривалість – 2 год. 30 хв.


Квитки продаються у касі театру та уповноваженими за адресою: вул. М. Лисенка, 2.
Каса працює щоденно, крім понеділка, з 11.00 до 14.00 та з 15.00 до 19.00
Телефони для довідок: 52-50-85, 55-17-14, моб. 050 730 19 44,
050 690 76 16, 095 439 88 63, 050 624 95 76.¬
ОНЛАЙН-ПРОДАЖ КВИТКІВ:
dramtheater.cv.ua, tickets.dramtheater.cv.ua
Журі фестивалю «Золоті оплески Буковини» - 2016


Канарська Галина Павлівна – театрознавець, перекладач (м. Львів)

Недін Лариса Миколаївна – актриса театру і кіно, ведуча популярних програм Національної радіокомпанії України, лауреат всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких премій, володарка диплому «Обличчя України» за всеукраїнською програмою «Золотий фонд нації», заслужена артистка України (м. Київ).

Гудзь-Войтенко Світлана Анатоліївна – завідувач редакції радіотеатру головної редакції літературних передача і радіотеатру Творчого об’єднання "Культура" Філії Національної телекомпанії України "Центральна дирекція "Українське радіо" (м. Київ).

Гринишин Мирослав Васильович – головний режисер Чернівецького академічного музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської, заслужений діяч мистецтв України

Підлужна Алла – журналіст, театрознавець. Лауреат Премії НСТДУ в галузі театрознавства і театральної критики ,лауреат ХІ Міжнародного конкурсу журналістів "Срібне перо" НСЖУ в номінації "Журналістська майстерність" (м. Київ).

Співголова: Сікорський Вадим Іванович – засл. діяч мистецтв України, режисер-постановник Національного академічного драматичного театру ім. М. Заньковецької (м. Львів)

Голова журі: Зимня Валентина Іванівна – актриса театру і кіно, народна артистка України, професор Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім.І.Карпенка-Карого (м. Київ).

Альтернативне журі:


Лариса Хомич – журналіст, літературний редактор газети «Версії», театральний оглядач

Юрій Чорней – журналіст, головний редактор інформаційного порталу «Букньюз», лауреат муніципальної відзнаки імені Антона Кохановського та Державної премії імені Івана Франка

Тетяна Кратко –журналіст газети «Час»

Олена Чайка – член Національної Спілки журналістів України, оглядач газети «Буковинське віче».

Любов Годнюк – директор Філії Національної телекомпанії України "Чернівецька регіональна дирекція" Заслужений журналіст України

Лариса Сергєєва – журналіст, головний редактор телерадіокомпанії «Чернівці»

Голова журі: Ірина Вишневська – театрознавець, журналіст, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю Чернівецької міської ради.


Про фестиваль


У своєму творчому доробку Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської має заснований у 2003 році фестиваль комедії «Золоті оплески Буковини». Він був створений з ініціативи театру і має на меті популяризацію театрального мистецтва в Чернівцях. Засновниками фестивалю є Міністерство культури і туризму України, Львівське регіональне відділення Національної спілки театральних діячів України, Чернівецька обласна державна адміністрація, Управління культури і туризму Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської. Регіональний фестиваль комедії „Золоті оплески Буковини” проводиться щорічно у жовтні-листопаді. За роки існування фестивалю у ньому взяли участь близько 20-ти театральних колективів зі Львова, Рівного, Тернополя, Чернігова, Івано-Франківська, Вінниці, Луцька, Києва, Мінська, Ясс та інших міст.

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ.
1.1. Регіональний фестиваль комедії “Золоті оплески Буковини” у місті Чернівці (надалі Фестиваль) засновується управлінням культури Чернівецької обласної державної адміністрації відповідно до Типового положення про управління культури обласної, Севастопольської міської державної адміністрації, головне управління культури і мистецтв Київської міської державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.05.01 р. № 529.
1.2. Фестиваль проводиться на базі Чернівецького обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської.

2. МЕТА ФЕСТИВАЛЮ
2.1. Пропаганда театрального мистецтва, зокрема найоптимістичнішого драматургічного жанру–комедії, із залученням до участі у фестивалі кращих професійних театрів Західного та інших регіонів України.
2.2. Створення позитивного іміджу Чернівецького обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської в Україні.
2.3. Ствердження прогресивних тенденцій у розвитку українського національного театрального мистецтва і формування оптимістичного світогляду і патріотизму громадян держави Україна.
2.4. Культурне і естетичне виховання громадян України на найкращих здобутках українського театрального мистецтва, а також інших національних культур.
2.5. Обмін досвідом роботи: творчих працівників театрів, артистів, директорів, художніх керівників, режисерів, сценографів, обговорення і вирішення проблем розвитку національного театрального мистецтва та їх взаємозбагачення під час творчих зустрічей і проведення прес-конференцій за участю представників державних, культурно-мистецьких організацій і установ та засобів масової інформації.
2.6. Розширення співпраці з театрами Західного та інших регіонів України.
2.7. Визначення кращих здобутків творчих колективів театрів.

3. СИМВОЛІКА ФЕСТИВАЛЮ
3.1. Основним символом Фестивалю є зображення архітектурного ансамблю Чернівецького театру та гербу Буковини.
3.2. Товарний знак Фестивалю (емблема) включає в себе зображення символу Фестивалю і напису – „Золоті оплески Буковини”.
3.3. Фестиваль має власні музичні позивні – «Черемшина», музика – В. Михайлика, слова – М.Юрійчука.

4. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ :
4.1. Фестиваль проводиться щорічно у листопаді і присвячується відкриттю театрального сезону.
4.2. До участі у Фестивалі запрошуються : професійні театральні колективи Західного та інших регіонів України, а також можуть запрошуватися, як гості, театри, з якими обласним українським музично-драматичним театром ім. О. Кобилянської укладені угоди про співпрацю (театр м. Фюрт – Німеччина, театр м. Ясси – Румунія), інші театри Європи, театральні критики, відомі режисери та актори.
4.3 Театри-учасники готують на Фестиваль виставу тривалістю до 3-х годин.

5. ОРГАНІЗАЦІЯ І ПРОВЕДЕННЯ :
5.1. Для організації та проведення Фестивалю створюється організаційний комітет (надалі – оргкомітет) та журі, склад яких затверджуються управлінням культури обласної державної адміністрації і які діють відповідно до Положення про Регіональний фестиваль комедії «Золоті оплески Буковини».
5.2. Оргкомітет утворюється з 7-ми осіб і діє у складі голови, співголови, директора, бухгалтера, секретаря та членів оргкомітету.
5.3. Організаційний комітет проводить засідання й визначає термін та місце проведення Фестивалю (Фестиваль проводиться один раз на рік у листопаді і присвячується відкриттю театрального сезону), розподіляє обов’язки між членами комітету, створює пакет необхідних документів для реєстрації та роботи заходу.
5.4. Організаційний комітет вирішує :
Організаційні питання (план проведення Фестивалю, запрошення, проживання та харчування гостей і учасників, реклама заходу через засоби масової інформації, презентація фестивалю, організація глядача, організація інших заходів);
5.5 Журі є робочим органом оргкомітету, завданням якого є перегляд та оцінювання конкурсних вистав.
5.6 Журі утворюється із 7-ми осіб.
5.7 Засідання журі є правомірним , якщо на засіданні присутні 2/3 від його загального складу. В разі відсутності голови журі, головуючим на засіданні може бути заступник голови журі. Рішення журі приймається на підставі відкритого голосування простою більшістю голосів. На засіданні комісії ведеться протокол, в якому фіксується хід засідання, обговорення та результати голосування. Рішення журі є остаточним і перегляду не підлягає.
5.8 Журі самостійно визначає порядок своєї роботи.
Журі Фестивалю визначає переможців серед учасників Фестивалю і нагороджує їх почесними грамотами, дипломами, цінними подарунками за такими номінаціями :
- за творче освоєння національних традицій і високий рівень художнього втілення класичного драматургічного твору у виставі;
- за кращу виставу;
- за кращий режисерський задум та втілення;
- за кращу сценографію вистави;
- за краще музичне вирішення вистави;
- за краще пластичне вирішення вистави;
- за краще виконання партії у музичній виставі;
- за кращий акторський ансамбль;
- за кращу головну жіночу роль;
- за кращу головну чоловічу роль;
- за кращу жіночу роль другого плану;
- за кращу чоловічу роль другого плану;
- за кращого глядача фестивалю;
- за високий рівень організації фестивалю.
5.9 Журі має право не нагороджувати за всіма встановленими номінаціями, або ділити їх між конкурсантами відповідно до рівня виконавської майстерності, у межах коштів передбачених кошторисом доходів і витрат.
5.10. Журі та оргкомітет мають право присуджувати спеціальні, спонсорські, заохочувальні призи, у межах коштів, передбачених кошторисом доходів і витрат.
5.11. На Фестиваль театри-учасники готують одну виставу терміном до 3-х годин.

6. ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ.
6.1. Фінансування Фестивалю можливе за рахунок коштів центральних та місцевих органів виконавчої влади і самоврядування, передбачених їм у державних і місцевих бюджетах на відповідний рік.
6.2. Фінансове забезпечення обговорюється на засіданні організаційного комітету з участю директора та головного бухгалтера театру.
6.3. Для забезпечення підготовки та проведення Фестивалю можуть залучатися благодійні внески та інші надходження, передбачені чинним законодавством України.
6.4. Всі кошти надходять на спеціальний рахунок у банку обласного українського музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської.
Для забезпечення проведення Фестивалю та фінансового контролю за використанням коштів обласним українським музично-драматичним театром ім. О. Кобилянської складається кошторис доходів і витрат, який затверджується директором обласного українського музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської та погоджується начальником управління культури обласної державної адміністрації.
6.5. Витрати Фестивалю розглядаються на засіданні оргкомітету та узгоджуються відповідно до плану заходів проведення Фестивалю.
6.6. Призовий фонд Фестивалю створюється за рахунок вилучених коштів від продажу квитків.
6.7. По завершенню Фестивалю бухгалтерія обласного українського музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської складає виконавчий кошторис на фактично витрачені кошти.

7. НАГОРОДЖЕННЯ
7.1 Журі Фестивалю визначає переможців серед учасників Фестивалю і нагороджує їх почесними грамотами, дипломами, цінними подарунками за такими номінаціями :
за творче освоєння національних традицій і високий рівень художнього втілення класичного драматургічного твору у виставі;
за кращу виставу;
за кращий режисерський задум та втілення;
за кращу сценографію вистави;
за краще музичне вирішення вистави;
за краще пластичне вирішення вистави;
за краще виконання партії у музичній виставі;
за кращий акторський ансамбль;
за кращу головну жіночу роль;
за кращу головну чоловічу роль;
за кращу жіночу роль другого плану;
за кращу чоловічу роль другого плану;
за кращого глядача фестивалю;
7.2 Журі має право не нагороджувати за всіма встановленими номінаціями, або ділити їх між конкурсантами відповідно до рівня виконавської майстерності, у межах коштів передбачених кошторисом доходів і витрат.
7.3 Журі та оргкомітет мають право присуджувати спеціальні, спонсорські, заохочувальні призи, у межах коштів, передбачених кошторисом доходів і витрат.

8. АДРЕСА ФЕСТИВАЛЮ :
Україна,
58000 м. Чернівці, пл. Театральна, 4.
Чернівецький академічний облукрмуздрамтеатр ім. О. Кобилянської.
E-mail: dramteatr@i.ua
тел./факс:(0372) 52-26-49, орг. фестивалю: 52-71-77, адм.: 55-17-14, бухг.: 52-61-70.
     
302 Found

302 Found


nginx/1.10.3